Asigurari, pensii private, investitii, consultanta, profit : CariereAsigurari, consultanta. Romania

Cariere

Manageri
Agenti de asigurare
Vanzari asigurari

Responsabilitati:

  • Prospectarea pietei si abordarea potentialilor clienti;
  • Identificarea necesitatilor de asigurare, elaborarea ofertelor personalizate si emiterea asigurarilor;
  • Servisarea permanenta a clientilor.

Avantaje candidati:

- Portofoliu de clienti activi

- Detinerea codului RAF
- Experienta in vanzari consultative

Oferim:
  • Training-uri permanente;
  • Remunerare avantajoasa;
  • Posibilitate de promovare;
  • Bonusuri pe intreaga activitate;
  • Suport pentru emitere electronica;
  • Finantare pe o anumita perioada de timp.

Produsele de asigurare intermediate fac parte din categoria asigurarilor de viata si asigurarilor generale.

CV-ul si Scrisoarea de intentie se trimit:
Email: consultantasigurari@consultant.com
Formular de contact.

Studiati datele publicate de INS, preluate si editate in acest articol: "Salariile angajaţilor din asigurări continuă să crească".

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu

Comentariul dvs. nu trebuie sa contina expresii vulgare, discriminari, atacuri la adresa persoanelor.